۲۷ فروردین , ۱۳۹۴

42874517381912911274

امسال تیم رباتیک سورنا در قالب ۵ تیم و در ۴ رشته در مسابقات بین المللی iran open 2015 که در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار شد، شرکت کرده بود که موفق به کسب مقام قهرمانی در لیگ ربات های مین یاب کنترل از راه دور شد.تیم رباتیک سورنا که با عنوان تیم SMC و با حمایت شرکت سوت ماشین و دانشگاه محقق اردبیلی در لیگ مین یاب دستی شرکت کرده بود، موفق به کسب مقام اول و قهرمانی در این لیگ شد. مسابقات مین یاب در ۲ مرحله مقدماتی و مراحل نمیه نهایی و فینال برگزار شد که تیم SMC بعد از رسیدن به فینال، در فینال بالاتر از سایر تیم ها در جایگاه نخست ایستاد.

PicsArt_4_13_2015 10_04_29 AM

تیم های حاضر در این مسابقات در ۲۶ لیگ به مدت سه روز با هم به رقابت پرداختند که سایر تیم های گروه رباتیک سورنا به ترتیب زیر بودند:

لیگ مین یاب کنترل از راه دور با عنوان تیم SMC

لیگ مین یاب کنترل از راه دور با عنوان تیم Lidoma

لیگ رقابت های فنی مین یاب با عنوان تیم SMC

لیگ نمایشی با عنوان تیم Sorena

لیگ شبیه سازی عامل امداد با عنوان تیم Sorena

این رقابت ها با حضور ۳۴۵ تیم از ۱۵ کشور جهان برگزار شد که شامل ۳۰۹ تیم از ایران و ۳۶ تیم از کشورهای هلند، سوییس، کانادا، پاکستان، انگلیس، آلمان، چین، مکزیک، آمریکا، هند، تایلند، مصر، بلژیک و کلمبیا بود.

این موفقیت رو به همه بچه های سورنا تبریک می گوییم.

 لینک خبر در خبرگزاری بین المللی تسنیم

لینک خبر در خبرگزاری ایرنا

لینک خبر در سایت تابناک

لینک خبر در خبرگزاری ایسنا

لینک خبر در خبرگزاری فارس

 لینک خبر در خبرگزاری مهر

لینک خبر در سایت ساولان خبر

درباره نویسنده: admin

مشاهده تمامی پست های

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شما می‌توانید از این دستورات HTML استفاده کنید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>